ОНЛАЙН, 7-8 ЖОВТНЯ 2020
Майкл Портер — головний спікер форуму

Strategy for
competitiveness
МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ FACING THE FUTURE
STRATEGY FOR
COMPETITIVENESS
МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ
FACING THE FUTURE
ОНЛАЙН, 7-8 ЖОВТНЯ 2020
МАЙКЛ ПОРТЕР ГОЛОВНИЙ СПІКЕР ФОРУМУ
2020 рік змінив наше життя назавжди
Нова реальність змусила переглянути пріоритети, поставити під сумнів звичні концепції ведення бізнесу і розробки ефективних стратегій.

У цих умовах підтримання конкурентоспроможності окремих компаній і цілих країн стало найголовнішим завданням і викликом.
Що це значить для тих, хто визначає політику в таких країнах як Україна?
Як їм підсилити конкурентоздатність? Чого вони мають прагнути?

Відповіді на ці запитання ми будемо шукати під час
проведення щорічного міжнародного освітнього форуму
FACING THE FUTURE - STRATEGY FOR COMPETITIVENESS.
Про форум
Facing the Future - це не просто Форум про інновації та тренди у бізнесі, економіці, чи політиці. Це – подія, яка дозволить багатьом подивитись на себе, свою компанію та свою країну під іншим кутом, отримавши інсайти від науковців, мислителів та футурологів світового рівня.

Facing the Future - це відкритий, динамічний майданчик для зустрічі кращих з кращими: міжнародних лідерів, науковців, бізнесменів та ТОП-менеджерів, журналістів та політиків.
Це — можливість поговорити про виклики, які чекають на нас попереду, і розгледіти шанси, які нам готує Майбутнє.
European Chapter
of MOC Network
Цього року МІМ став хостом європейського відділення глобальної мережі «Мікроекономіка конкурентоспроможності» (МОС) заснованої в Інституті стратегії та конкурентоспроможності Гарвардської бізнес-школи професором Майклом Портером.

Спеціалісти МОС стануть активними учасниками та спікерами цьогорічного Форуму.
ВИХОДИМО В ОНЛАЙН
Facing the Future дає змогу зібрати разом кращих з кращих навіть за умов пандемії.

Зараз як ніколи усім нам необхідні актуальні знання та нові інсайти. Тому Бізнес-школа МІМ проведе Facing the Future-2020 в онлайн-форматі задля безпеки та зручності.
Ви зможете долучитися до дискусій з провідними мислителями світу просто зі свого дому чи офісу!
СПІКЕРИ
Ми зібрали разом провідних експертів з конкурентоспроможності, які дуже точно відчувають порядок денний і виклики, з якими зіткнулося суспільство та бізнеси. Саме їхня професійна думка допоможе вам сформувати уявлення щодо конкурентоспроможності в умовах сьогодення.
Олексій Данілов
Секретар РНБО. Голова Ради експертів з питань енергетичної безпеки.
До призначення на посаду секретаря РНБО, був радником Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва, народним депутатом V скликання, міським головою Луганська та заступником директора Європейського інституту інтеграції та розвитку.
Майкл Портер
Професор кафедри ділового адміністрування
Гарвардської школи бізнесу
Визнаний фахівець в області вивчення економічної конкуренції, зокрема конкуренції на міжнародних ринках, конкуренції між країнами і регіонами. Розробив теорію конкурентних переваг країн, яка вважається новою парадигмою в економічній науці.
Ірина Тихомирова
Президент Бізнес-школи МІМ, доцент кафедри менеджменту та економіки, к.е.н., МВА
Керівник консультативних проектів для іноземних та українських компаній. Виступала експертом Міжнародного фонду освіти (ETF) щодо проблем оцінки потреб в бізнес-освіті в країнах Центральної та Східної Європи.
Артуро Бріс
Директор Світового центру конкурентоспроможності IMDCustomers Support
Артуро досліджує глобальну конкурентоспроможність, фінансовий розвиток і макроекономіку. Його дослідження визначають взаємозв'язок між нерівністю доходів, соціальною мобільністю та конкурентоспроможністю.
Павло Клімкін
Державний діяч. Міністр закордонних справ України
2014-2019 років
До призначення міністром керував апаратом МЗС та працював послом України в Німеччині. Парафував від імені України текст історичної Угоди про асоціацію України і ЄС.
Крістіан Кетельс
Доктор Кетельс є провідним експертом з економічної конкурентоспроможності та політики довгострокового розвитку
Запрошений керівник Ґарвардської школи бізнесу, заступник голови ради директорів Інноваційного фонду Данії та генеральний директор CK Business Economics AB. Крістіан також очолює Інститут конкурентоспроможності Басків.
Збігнєв Бочняж
Доцент Варшавського університету Козмінського,
Школи державної політики й управління Еванса при Вашингтонському університеті та програми MOC Гарвардської школи бізнесу
Його дослідження зосереджені на стратегіях сталого розвитку, конкурентоспроможності, кластеризації та соціальному капіталі.
Маженна Анна Вереза
Директор Інституту досліджень світової економіки у Варшавській школі економіки. Має докторську ступінь, ступінь кандидата економічних наук і ступінь доктора економічних наук.
Її дослідження та академічне викладання зосереджені на міжнародній економіці, зокрема, на питаннях, що стосуються впливу зовнішньої торгівлі та прямих іноземних інвестицій на конкурентоспроможність. Вона є автором та співавтором понад 100 книг та наукових статей.
Оксана Маркарова
Український фінансист та державний діяч. Міністр фінансів України 2018-2020 років.
Засновниця Фундації розвитку ринку капіталу. Членкиня Дорадчої Ради Києво-Могилянської Академії, входить в Коло Друзів Українського католицького університету.
Піт Науде
Професор, директор Бізнес-школи університету Стелленбоша (USB). Відомий академік, публічний
спікер та автор
Він входить до цілої низки академічних товариств. Наразі Піт є представником Африки у виконавчому комітеті Міжнародного товариства з економіки та етики бізнесу.
Фернандо Альберті
Директор Інституту підприємництва та конкурентоспроможності, професор стратегічного підприємництва в Школі бізнесу та менеджменту при Університеті імені Карло Каттанео
Доктор філософії, професор, радник з питань підприємництва, створення стратегії та конкурентоспроможності. Надає консультації кластерним організаціям, установам та корпораціям з акцентом на конкурентоздатності.
Орьйан Сьолвелл
Професор Стокгольмської школи економіки,
Старший юрист Інституту стратегії та конкурентоспроможності HBS
Провідний спеціаліст в галузі стратегії, конкуренції, конкурентоспроможності та кластерів.
Поняття кластерів та діамантової моделі було запроваджено у Швеції в книзі «Перевага Швеції» у 1991 році (у співавторстві з Майклом Портером та Іво Зандером). Разом із Крістіаном Кетельсом та Гераном Ліндквістом він опублікував широко відому "Зелену книгу кластерної ініціативи" у 2003 році, та "Зелену книгу 2.0" у 2013 році. У 2015 році він опублікував "Про стратегію та конкурентоспроможність".
Бере участь у політичній роботі у Швеції та інших регіонах, зокрема в галузі інновацій, регіональної та кластерної політики. Він також є членом дорадчої ради Інституту конкурентоспроможності (TCI) та виконує обов'язки голови неприбуткової організації Clasters Sweden.
УЧАСТЬ У ФОРУМІ
Обов'язкова реєстрація
Facing the Future 2020 - абсолютно безкоштовна подія. Реєстрація - обов'язкова. Прохання уважно та коректно заповнювати форму реєстрації.
Мова заходу
Основна мова міжнародного форуму - англійська. Для всіх охочих ми забезпечимо синхронний переклад українською мовою.
Підтвердження участі
Після реєстрації на вказану пошту та номер мобільного телефону надійде підтвердження, а також посилання для участі у заході.
ПРОГРАМА ФОРУМУ
Протягом двох днів ми будемо обговорювати стратегії конкурентоспроможності та її соціальні наслідки, дискутувати про те, як змінюються чинники конкурентоспроможності та як конкурентоспроможнІсть впливає на розвиток суспільства.
перший день 07.10.2020
14:00 – 17:00

СТРАТЕГІЇ КОНКУРЕНТО-СПРОМОЖНОСТІ.
НОВА РЕАЛЬНІСТЬ

другий день 08.10.2020
14:30 – 17:30


СТРАТЕГІЇ КОНКУРЕНТО-
СПРОМОЖНОСТІ.
СОЦІАЛЬНИЙ ВПЛИВ
ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ
Цьогорічний форум відбудеться за підтримки кращих бізнес-спільнот України:
ЯК ЦЕ БУЛО МИНУЛОГО РОКУ
Минулорічний освітній форум Facing the Future був присвячений головним викликам,
що стоять перед бізнесом і суспільством на сучасному етапі розвитку людства.
На форумі виступили: Ювал Ной Харарі, Джітендер Сехдев, Крістофер Корді.
+380 44 585 02 65
facingthefuture@mim.kiev.ua